Dermographers and needles - Clinita Poland

Go to content

CLINITA SMART
PREZYZJA I KONTROLA
witamy I urządzenia


Urządzenia CLINITA SMART to mała konsola z elektronicznym sercem. Procesor elektroniczny oferuje cztery sugerowane programy pracy wraz z możliwością zarządzania prędkością pracy igły. SMART wykonany jest ze szkła dotykowego, osadzonego w jednej bryle satynowanego lotniczego stopu aluminium, lekki, łatwy do czyszczenia i wolny od korozji oraz utleniania.CYFROWY IMPULS CZĘSTOTLIWOŚCI
Cyfrowy impuls poprawia jakość pracy dzięki swojej prostocie użytkowania i łatwości dokonywania ustawień. Wygodna, praktyczna oraz intuicyjna w użytkowaniu konsola TOUCH-SCREEN, 4 sugerowanych programów skonfigurowanych dla różnych typów pigmentacji, nieskończone możliwości indywidualnych ustawień mocy I częstotliwości.
NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI
Technologia SMART eliminuje problemy impedancji elektrycznej występującej w tradycyjnych urządzeniach. Poczuj maksimum kontroli, wykonując prace prawie bezboleśnie z minimalnym uszkodzeniem skóry oraz maksymalnym osadzeniem pigmentu już po pierwszej pigmentacji.

PODWÓJNY PORT PULSE
Konsola Clinita Smart jest wyposażona w dwa porty zasilania przewidziane do konfiguracji dwóch całkowicie niezależnych rączek, znacznie skracając czas przygotowań podczas pigmentacji i umożliwiając łączenie technik. Jedno urządzenie przeznaczone do szerokiej gamy aplikacji, od najbardziej delikatnej czyli makijażu permanentnego, do najbardziej złożonych tatuaży artystycznych lub rekonstrukcyjnych.
HIGIENA
Cyfrowy szklany ekran dotykowy jest wbudowany w pojedynczy bok z satynowanego stopu aluminium, lekki, łatwy do czyszczenia i odporny na korozję i utlenianie.GWARANCJA
3 lata ograniczonej gwarancji. Oferujemy programy przedłużania gwarancji na dermograf i konsolę do 3 lat, jest to dowód niezawodności i wytrzymałości urządzenia Clinita.ZAPROJEKTOWANY WE WŁOSZECH
Clinita Smart to wynik włoskiej koncepcji i designu.
.
  
DERMOGRAPHY
ROZWINIĘTA TECHNOLOGIA I NIESAMOWITY KOMFORT
Dermograf I-FLY
Dermograf I-FLY Niezwykle profesjonalne urządzenie, które zaspokaja potrzeby wymagających profesjonalistów i tych, którzy szukają przyjaznego dla użytkownika urządzenia aby rozwijać i poprawiać swoje prace/ Urządzenie medyczne. Dermograf do makijażu permanentnego, pigmentacji medycznych, tatuaży korekcyjnych i artystycznych, który spełnia wymagania dotyczące certyfikacji jako urządzenia medyczne.
MOŻLIWOŚĆ STERYLIZACJI W AUTOKLAWIE
Jedyny autoklawowalny dermograf rotacyjny, gwarantuje maksymalną sterylność.
SYSTEM SCREW-IN
Opatentowana rękojeść silnika z systemem dokowania ‘ SCREW IN ‘, którą można poddawać procesowi sterylizacji w autoklawie, hermetycznie izolowany silnik jest w pełni zabezpieczony od wszelkiego ryzyka zanieczyszczenia.


CICHA
Wykonana z medycznego materiału odpornego na najbardziej ekstremalne zabiegi, izolacja akustyczna wału transmisyjnego, silnik najnowszej generacji, to tylko niektóre rozwiązania, które sprawiają, że rączki Clinita są najbardziej ciche na rynku.

PRAKTYCZNA
System szybkiego montażu jednorazowych igieł kasetowych Clinita, igły wykonane ze stopu stali chirurgicznej ALLOY STEEL | NICKEL FREE ( MAX 0,3% Ni).PERPETUAL GRIP
Opatentowany system przekazywania napędu ‘’ PERPETUAL GRIP ‘’, unikający strat mocy tradycyjnych krzywek. WIĘKSZA stabilność, BEZ wibracji, WIĘKSZA precyzja.BEZBOLESNA
Innowacyjna konstrukcja transmisji napędu, skalibrowane wychylenie igły, pozwala na wykonanie pigmentacji przy zminimalizowaniu bólu, unikając konieczności zastosowania środków przeciwbólowych. Pozwala to na mniejszą traumatyczność pigmentacji dla skóry, brak krwawienia, lepsze zachowanie koloru przy znacznym skróceniu czasu gojenia.
NAJNOWSZA GENERACJA BRUSHLESS MOTOR
Dlaczego warto korzystać z silników bezszczotkowych? Stosunek mocy do masy jest do sześciu razy lepszy niż w tradycyjnych silnikach szczotkowych, pełna moc przy wszystkich obrotach, większa żywotność silnika.


REWOLUCYJNY
I-RUN to zupełnie nowy dermograf Clinita zaprojektowany,
aby zdecydowanie zrewolucjonizować metodę pracy. Jeszcze bardziej perfekcyjne włoski, cieniowanie i piksele z efektem wow, wysoka moc nawet przy najniższych prędkościach,
efektywna praca już przy pierwszym przejściu. Zmniejszona traumatyczność pigmentacji ze zwiększonym zachowaniem koloru. I-Run to idealne narzędzie do PMU, pigmentacji
paramedycznych i korekcyjnych oraz microneedlingu dzięki szerokiej gamie igieł (17 rodzajów). Wyposażony w specjalną membranę na wejściu do wału napędowego, która całkowicie izoluje dermograf od wszelkich możliwych zanieczyszczeń, które mogą pochodzić z modułu igły.
POTĘŻNA MOC
Silnik Maxon DCX12, zaprojektowany wyłącznie dla Clinita pod kątem dermopigmentacji, sprawia, że I-run to najmocniejszy dermograf w naszej ofercie. Wysoka wydajność jest gwarantowana również przy najniższych obrotach.


WSZECHSTRONNY
Skok igły 3,0 mm - idealny dla techniki włoskowej jak
i cieniowania. Jedna rączka do PMU, pigmentacji paramedycznych i korekcyjnych oraz dla większości trudnych skór. Obsługuje również pełną gamę igieł do microneedlingu.


MOMENT OBROTOWY
Elementy silnika wykonane z metali szlachetnych, wysoka sprawność komponentów elektrycznych pozwalają I-Run zachować niezrównaną wydajność nawet przy bardzo niskich prędkościach, redukując urazy i stany zapalne skóry, co pozwala na większe zachowanie koloru i krótszy okres gojenia skóry.
CAŁKOWITA IZOLACJA
Specjalna membrana na wejściu wału transmisyjnego całkowicie izoluje dermograf od wszelkich możliwych zanieczyszczeń pochodzących z modułu igły.LEKKA
Najlepszy kompromis między mocą a wygodą, waży mniej niż 45g, jest idealna na długie sesje pigmentacji.
I-POD
I-POD to bezpieczny demograf wyposażony w specjalną membranę na wlocie wału transmisyjnego, która całkowicie izoluje jego wnętrze od wszelkich możliwych zanieczyszczeń, które mogą pochodzić z igły lub naboju. System szybkiego montażu igieł nabojowych Clinita, igły wykonane ze stopu stali chirurgicznej. Oprogramowanie konsoli sterującej posiada specjalne ustawienia kalibracji, co umożliwia wykonywanie zabiegów Microneedlingu z najwyższą precyzją
i najwyższą wydajnością. Ten dermograf posiada dwa rodzaje igieł specjalnie stworzone do mikroneedlingu, w tym jedną z nanotechnologią. Rączka jest wygodna, ergonomiczna i zaprojektowana dla idealnego uchwytu, ale szeroka na tyle, aby uniknąć chorób zawodowych. Idealna równowaga zapobiega zmęczeniu rąk nawet po wielu godzinach pracy.
Szczegółowy program opracowany dla TRYCHOPIGMENTACJI.
POTĘŻNE SERCE
Rączka do wykonywania MAKIJAŻU PERNAMENTNEGO i TRYCHOPIGMENTACJI na jednorazowe igły nabojowe. Moc 5 W w mikrosilniku Maxon, brak wibracji i niski poziom hałasu.
Najlżejsza, najmniejsza i najlżejsza rączka w historii.


DERMANEEDING
Oprogramowanie konsoli sterującej posiada specjalne ustawienia kalibracji, co umożliwia wykonywanie zabiegów Microneedlingu z najwyższą precyzją i najwyższą wydajnością. Ten dermograf posiada dwa rodzaje igieł specjalnie stworzone do mikroneedlingu, w tym jedną z nanotechnologią.
BEZPIECZNA
I-POD to bezpieczny demograf wyposażony w specjalną membranę na wlocie wału transmisyjnego, która całkowicie izoluje jego wnętrze od wszelkich możliwych zanieczyszczeń, które mogą pochodzić z igły lub naboju.


WYGODNA
Rączka jest wygodna, ergonomiczna i zaprojektowana dla idealnego uchwytu, ale szeroka na tyle, aby uniknąć chorób zawodowych. Idealna równowaga zapobiega zmęczeniu rąk nawet po wielu godzinach pracy.PRAKTYCZNA
System szybkiego montażu igieł nabojowych Clinita, igły wykonane ze stopu stali chirurgicznej.
TRYCHOPIGMENTACJA
Szczegółowy program opracowany dla TRYCHOPIGMENTACJI.


© Clinita Poland Katarzyna Pawłowska

ul. Szosa Chełmińska 138/4   87-100 Toruń / e-mail: academypmu@gmail.com
   Clinita, Vea  0048 789 200 951   
Szkolenia i urządzenia 0048 508 070 375  

created by © marekthorn.eu
Back to content